Advance LED-INTA-0520C-80-DB Dimmable LED Electronic Driver, Xitanium, 39W 0-10V
★★★★★ 4.9 131 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.labena.si
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Advance LED-INTA-0520C-80-DB LED Electronic Driver Xitanium 28W 39W 0-10V Dim
  • LED Driver
  • 120/277 V
  • Class A
  • Electronic Ballast
  • 28W 350mA & 520mA 0-10V Dim
UPC 643129356865
Model LED-INTA-0520C-80-DB
Brand Name Advance Ballast
Item Weight 2 Pounds
Part Number LED-INTA-0520C-80-DB
Manufacturer Advance Ballast
Power Source Corded Electric
Minimum Frequency 50 Hz
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.9 out of 5
★★★★★
131 ratings | 54 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
89% (117)
4 stars
1% (1)
3 stars
0% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (13)